Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50711000 Reparation och underhåll av elektrisk utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Kompletterande information: Enligt upphandlingsdokumenten.