2. Förfarande
Förfarande
Titel: Warmte Overdracht Station (WOS) Vondelingenplaat
Beskrivning: Dit is een Openbare Europese Aanbesteding voor het bouwen van een Warmte Overdracht Station (WOS) op Vondelingenplaat, genoemd WOS Vondelingenplaat (WVP). De kern van de WOS is een warmtewisselaar, die zorgt voor een hydraulische scheiding tussen WarmteLinQ (WLQ) die gerealiseerd wordt door WTS, en het distributienetwerk van Vattenfall/WbR. De warmtewisselaar wordt geplaatst in een te realiseren gebouw en wordt met een te realiseren leidingbrug verbonden met de bestaande warmteoverdrachtstation van WbR/Shell. Het werk is op hoofdlijnen: - Het bouwen van het gehele WOS gebouw - Het aanleggen van de aanvoerleiding vanuit de bestaande warmteoverdrachtstation van WbR/Shell, incl leidinghbrug en tie-in op bestaande infrastructuur van WbR. - De procesinstallaties aan de aanvoerzijde tot aan de Warmtewisselaar. - Het installeren van bijoorende elektrische systemen en aarding. Een gezamenlijk aardpunt hoort bij het gebouw, dus ook in de scope van Vattenfall.
Intern identifierare: Warmte Overdracht Station (WOS) Vondelingenplaat
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45251200 Anläggningsarbeten för värmeanläggningar, 45251250 Anläggningsarbeten för fjärrvärmecentral
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Alle additionele werkzaamheden die nodig zijn voor de realisatie van dit werk.