2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra av maskin- och anläggningsutrustning
Beskrivning: Upphandlingen avser hyra av maskin och anläggningsutrustning.
Intern identifierare: 26/1
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43300000 Maskiner och utrustning för byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000