See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: VA-materiel till VA-förnyelsen, Elmia och Klockarp
Beskrivning: Jönköpings kommun handlar upp VA-materiel till VA-förnyelsen. Upphandlingen avser 2 projekt.
Intern identifierare: 24/122
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44162500 Rörledningar för dricksvatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (1)