692480-2025 - Resultat
Sverige – Parkskötsel – Parkdrift och stadsrenhållning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkdrift och stadsrenhållning
BeskrivningDenna upphandling avser parkdrift och stadsrenhållning exklusive vinterväghållning och sandupptagning för Lidingö stads allmänna mark.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77313000 Parkskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94374:Lot:1