692503-2025 - Resultat
Sverige – Reklam och marknadsföring – Innehållsproduktion och konceptuell kommunikation
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Innehållsproduktion och konceptuell kommunikation
Beskrivning: Upphandlingen omfattar tjänster inom Innehållsproduktion och konceptuell kommunikation.
Intern identifierare: KSN-2024-02263
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 48480000 Programvara för försäljning, marknadsföring och affärsunderrättelser, 79341400 Reklamkampanjer, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingdokument Innehållsproduktion och konceptuell kommunikation
Intern identifierare: 1699261
Ytterligare klassificering (cpv): 79341400 Reklamkampanjer, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandling av innehållsproduktion och konceptuell kommunikation.
Intern identifierare: 1699265
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Fiktivt uppdrag
Beskrivning: Upphandling av innehållsproduktion och konceptuell kommunikation
Intern identifierare: 1699262