Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av ramavtal för webbinarie- och filmproduktion
Referensnummer: 2021/00026
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 92100000 Film- och videotjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Svenska ESF-rådet bjuder in till att lämna anbud avseende produktion av webbinarier och filmer och avser teckna avtal med en (1) leverantör. Vi använder seminarier och föreläsningar som kanal för kommunikation och dialog. Målgrupperna inkluderar projektägare, projektdeltagare, samarbetspartners och interna medarbetare bland andra. Vi avser att arrangera professionella digitala möten.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 92111000 Film- och videoproduktion, 92112000 Tjänster i samband med film- och videoproduktion, 92121000 Videodistribution
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen