692595-2026 - Resultat
Sverige – Marknadsundersökningar – Marknadsundersökningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Marknadsundersökningar
Beskrivning: Transportstyrelsen har behov av att kunna avropa tjänster inom Marknadsundersökningar.
Intern identifierare: TSG 2025-9428
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79310000 Marknadsundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000