Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för nätverksprodukter
Referensnummer: ITS 2.1.2-32-18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 32400000 Nät
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för nätverksprodukter, underhåll, support och service
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32400000 Nät
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen