See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-konsultmäklare
Beskrivning: Förmedling av IT-konsulttjänster (it-konsultmäklare) för både "resurskonsulter" (resursförstärkning, arbetsleds av Köparen) och "uppdragskonsulter" (Leverantören tar helhetsansvar för ett fastställt resultat).
Intern identifierare: RAÄ-2025-1046
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Ytterligare klassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Informationsfrågor
Intern identifierare: 1735352
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Uteslutningsgrunderna
Beskrivning: Enligt 13 kapitlet
Intern identifierare: 1735354
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på tjänsten
Beskrivning: Krav på tjänsten enligt beställarens önskemål
Intern identifierare: 1749775
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kvalificering av leverantör
Beskrivning: Enligt kapitel 14 mm
Intern identifierare: 1735353