2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Drift och underhåll av offentlig belysning
Beskrivning: Denna RFI syftar till att samla in information från marknaden inför en kommande upphandling av offentlig belysning. Solna stad önskar ta tillvara på branschens erfarenheter, kunskaper och framtidsvisioner, för att skapa en god affär för båda parter.
Intern identifierare: 25/126
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll