692753-2025 - Resultat
Sverige – Managementtjänster – Managementtjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelManagementtjänster
BeskrivningSyftet med upphandlingen är att vid behov kunna få extern kompetens och resursstöd vid utveckling av verksamhetens styrning, kostnadseffektivisering, organisering, förändringsaktiviteter och tjänsteutveckling, men även för att bistå med vissa omvärldsanalyser och mindre utredningar.
Intern identifierare25-02812
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79420000 Managementtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000