See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling ramavtal avseende dykeriarbeten
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att tillgodose Käppalas behov av säkerhetsledning och dykeriarbeten avseende arbete i avloppstunnlar och reningsverket anläggningsdelar.
Intern identifierare: KF2024-078
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98363000 Dyktjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 76121000 Dykning vid undervattensbrunnar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ramavtal avseende dykeriarbeten
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa Föreskrifter
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Utvärdering