2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop DIS VA-strategi - Projektledare Skyfalls- och dagvattenplan
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning i det Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster för delområde VA-strategi. Avropet avser en projektledare/processtöd för framtagande av en uppdaterad skyfalls- och dagvattenplan.
Intern identifierare: KLF 2024/2203
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Avrop DIS VA-strategi - Projektledare Skyfalls- och dagvattenplan