2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för beräkning av ersättning för utförda besök till privata vårdgivare
Beskrivning: Köparen avser att upphandla system för beräkning av ersättning för utförda besök till privata vårdgivare.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48814000 Medicinska informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100142:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48814100 Sjukvårdssystem
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Införandeprojekt