693049-2024 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – System för fordons- och båthamnshantering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för fordons- och båthamnshantering
Beskrivning: Slutdatum för tidigare avtal (KomMa): 2025-03-31
Intern identifierare: KSN-2024-00902
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48219300 Programvara för administration
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Kravspecifikation