2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frivillig förhandsinsyn avseende trygghetslarm
Beskrivning: Meddelande om frivillig förhandsinsyn avseende trygghetslarm
Intern identifierare: SN 2024/116
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000