See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utförandeentreprenad i Samverkan - Ombyggnation Kräftriket 59:5-6, Stockholm
Beskrivning: Ombyggnation av Kräftriket 59:5/6 Stockholm.
Intern identifierare: 24/83
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Utförandeentreprenad i samverkan
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsformulär entreprenad
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsformulär