693314-2025 - Resultat
Sverige – TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare – Distansmötesutrustning - Förhandlat förfarande utan föregående annonseringen
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDistansmötesutrustning - Förhandlat förfarande utan föregående annonseringen
BeskrivningKontraktsföremålet består av varor och tjänster kopplade till Distansmötesutrustning, med undantag för angivna avgränsningar. Tjänsterna omfattar både tjänster kopplade till befintlig Distansmötesutrustning som Arbetsförmedlingen äger sedan tidigare och Distansmötesutrustning som anskaffas under ramavtalets löptid. Anskaffningsformen för varor som omfattas av Ramavtalet är köp (alltså ej leasing eller hyra).
Föregående meddelande548954-2025
Föregående meddelande360120-2025
Föregående meddelande351556-2025
Föregående meddelande340318-2025
Föregående meddelande280613-2025
Föregående meddelande256417-2025
Intern identifierareAf-2025/0060 8439
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
Ytterligare klassificering (cpv): 48500000 Programvara för kommunikation och multimedia
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000