693323-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Teknisk provning, analys och konsulttjänster – Konsulttjänster för samordnad funktionsprovning och installationssamordning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster för samordnad funktionsprovning och installationssamordning
BeskrivningRamavtal avseende konsulttjänster för samordnad funktionsprovning och installationssamordning
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97792:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden, 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter