2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyrtoaletter
Beskrivning: Ramavtalet avser upphandling av Kommunens behov av säsongstoaletter.
Intern identifierare: UE 25.038
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45215500 Offentliga toaletter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000