2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lönehanteringssystem
Beskrivning: Riksbanken inbjuder anbudsgivare att lämna anbud avseende Upphandling av ett Lönesystem
Intern identifierare: 2024-01005
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79211110 Lönehantering, 79631000 Personaltjänster och lönehantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000