2. Förfarande
Förfarande
Titel: Webbpartner för externwebb
Beskrivning: B ser att ett partnerskap innebär (bland annat) ett samarbete som bygger på tillit där B och L tillsammans arbetar för att hitta affärsnytta, samt har en öppen och ärlig dialog där parterna kontinuerligt hjälper varandra att bli bättre. Syftet med B webbplats är att förenkla för våra hyresgäster och effektivisera B eget arbete. Med smarta digitala tjänster och inspirerande innehåll ligger vi Ett steg före.
Intern identifierare: 24/96
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48224000 Programvara för webbredigering, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72212224 Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000