Kontraktets, ramavtalets eller det dynamiska inköpssystemets löptid Antal månader: 60
Detta kontrakt kan förlängas: ja
Beskrivning av förlängning:
1 plus 1
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Applications (othter)
Del nr: 2
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Primarily Time & Material basis.