2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pickup med skåp
Beskrivning: Tranås kommun inbjuder härmed till upphandling av en Pickup med skåp.
Intern identifierare: UH25-059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34131000 Pickupper
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34100000 Motorfordon, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000