693637-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Gaturenhållning – Sandupptagning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSandupptagning
BeskrivningUpphandlingen avser sandupptagning i Tumba och Grödinge i Botkyrka kommun.
Intern identifierareTFN/2024:00358
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90611000 Gaturenhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSandupptagning