693686-2024 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – HVB beroende vuxna 2024, Skåne, Halland, Kronoberg
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHVB beroende vuxna 2024, Skåne, Halland, Kronoberg
BeskrivningHVB beroende vuxna 2024, Skåne, Halland, Kronoberg.
Intern identifierare24/5
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenSe upphandlingsdokumentet.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster, 85310000 Socialt arbete, 85311000 Social omsorg med inkvartering, 85320000 Socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelHVB beroende vuxna 2024