See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Värmeinjustering
Beskrivning: Beräkning av värmesystem, injustering, funktionskontroll.
Intern identifierare: 24/71
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75123000 Fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall upphandling
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för avrop av injustering av värmesystem inom Beställarens fastighetsbestånd. Upphandlingen omfattar även att ramavtalsleverantören ska inta en rådgivande roll vid värmeproblem inom fastighetsbeståndet.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: MALL Ramavtal ABT06/AB04 enligt AMA21 ÖBO
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Mall upphandling (1)