693739-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Maskiner till ortopediska operationer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskiner till ortopediska operationer
Beskrivning: Region Gävleborg avser att upphandla maskiner till ortopediska operationer.
Intern identifierare: RS 2024/1991
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde 4