693880-2023 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – RFI - Viskoelastiska hemostatiska instrument
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI - Viskoelastiska hemostatiska instrument
BeskrivningTrombelastograf, instrument, reagens/förbrukningsmaterial och interkontroller
Intern identifierare2023-O002873
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar