2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for Information, RFI om Hyra av bygg- och anläggningsmaskiner
Beskrivning: Vi efterfrågar information kring kommande upphandling av Hyra av bygg- och anläggningsmaskiner i Södertälje.
Intern identifierare: TI 2023-1162
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43000000 Maskiner för brytning och byggnadsarbeten