693993-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finansiella konsulttjänster – Senior controller till ekonomienheten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSenior controller till ekonomienheten
BeskrivningErfaren, analytisk och helhetstänkande senior controller till Åklagarmyndighetens ekonomienhet på heltid, 100% i ett år, med möjlighet till förlängning.
Intern identifierareÅM2024-2503
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79412000 Finansiella konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelEkonomikonsulter