694098-2022 - ÄndringSverige-Jönköping: Miljöskydd
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inventering av fladdermöss inom biogeografisk uppföljning och områdesvis uppföljning2023-2026
Referensnummer: 502-9168-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90720000 Miljöskydd
II.1.4.
Kort beskrivning
Biogeografisk uppföljning av fladdermöss och områdesvis uppföljning av fladdermöss för Blekinge, Kalmar, Kronoberg, Jönköping, Östergötland, Västmanland, Uppsala och Gävleborg för perioden 2023-2026.
Frågor som inkommer mellan den 21:a - 26:e december besvaras den 28:e december.