2. Förfarande
Förfarande
Titel: 17 tons gaffeltruckar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av två 17 ton gaffeltruckar enligt bifogad Teknisk specifikation.
Intern identifierare: 055-2024
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42415110 Gaffeltruckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 2