Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 72322000 Datahantering
Ytterligare klassificering (cpv): 85145000 Tjänster tillhandahållna av medicinska laboratorier
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet