694134-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – Upphandling - Licenspartner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling - Licenspartner
BeskrivningLicenspartner för Partille kommun
Intern identifierareKS/2023:725
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelViktning