694170-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – CTG utrustning med tillbehör och förbrukningsmaterial
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelCTG utrustning med tillbehör och förbrukningsmaterial
BeskrivningUpphandling av CTG utrustning och kompatibel skalpeleletrod inkl andra tillbehör och förbrukningsprodukter kopplat till området.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115034:Lot:1