694233-2022 - ÄndringSverige-Karlstad: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inhyrning av Vårdcentralen Herrhagen
Referensnummer: RS/222213
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtal för inhyrning av Vårdcentralen Herrhagen i nya lokaler.