Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 3 000 000,00 SEK
Högsta värde för ramavtalet: 4 000 000,00 SEK
Upphandlingsvillkor