694324-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undersökningar – Enkättjänster 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEnkättjänster 2024
BeskrivningDenna upphandling omfattar ett systemstöd med tillhörande undersökningstjänster för NKI och andra operativa mätningar.
Intern identifierareSISAB 2023/158
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311000 Undersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 72268000 Tillhandahållande av programvara, 79311200 Genomförande av undersökningar, 79311300 Undersökningsanalys, 79342310 Kundundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareEnkättjänster 2024