2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetsstol, Sittsystem, Ståstol och Golvsits
Beskrivning: Upphandling av hjälpmedel bestående av arbetsstolar, sittsystem, ståstolar och golvsitsar.
Intern identifierare: 2024-O000994
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer
Ytterligare klassificering (cpv): 33180000 Funktionellt stöd, 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter