694493-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för företagsutveckling – Expertmedverkan vid gruppaktiviteter i strategisk plan 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelExpertmedverkan vid gruppaktiviteter i strategisk plan 2026
BeskrivningLänsstyrelsen i Jönköpings Län (upphandlande myndighet) genomför en upphandling av Expertmedverkan vid gruppaktiviteter i strategisk plan 2026. Vad som ingår i uppdraget, minsta antal deltagare samt vad som gäller vid för få anmälda deltagare framgår av respektive aktivitetsbeskrivning.
Intern identifierare604-8179-2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000