2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tillfälliga lokaler för röstning till EU-valet 2024, allmänna val 2026 samt eventuella extra val, omval och folkomröstningar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar hyra av moduler som under förtidsröstningsperioden kan användas som röstningslokal. Upphandlingen ska omfatta både hyra, transport och etablering av modulerna samt återställande av etableringsyta.
Intern identifierare: SLF 11/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31731100 Moduler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tillfälliga lokaler för röstning till EU-valet 2024, allmänna val 2026 samt eventuella extra val, omval och folkomröstningar