See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling ramavtal avseende företagshälsovård
Beskrivning: Upphandling omfattar leverans av tjänster inom företagshälsovård. För mer information se upphandlingsdokument.
Intern identifierare: KF2023-183
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa Föreskrifter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering
Beskrivning: Bästa förhållande mellan pris och kvalitet.