694842-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Pensionsadministration
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPensionsadministration
BeskrivningPensionsadministration enligt Upphandlingsdokument
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:85795:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 66500000 Försäkrings- och pensionstjänster, 75000000 Offentlig förvaltning, försvar och socialförsäkringstjänster