694880-2022 - ÄndringSverige-Norrköping: Byggnadsinstallationsarbeten
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Eneby förskola, Kv Skolan 8 - Elentreprenad inkl. tele- och säkerhetsinstallation
Referensnummer: SPN 2022/1279
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Elentreprenad till en ny modellförskola innehållande el- och teletekniska anläggningar inkl larm- och passerinstallation.