See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster inom karriärplanering
Beskrivning: Upphandlingen omfattar konsulttjänster inom karriärplanering i form av karriärplangeringsprogram som beskrivs i upphandlingsdokument samt optioner på workshops in-house på KI i form av Train-the-trainer, seminarier och webbinarier
Intern identifierare: 2-1241/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning
Ytterligare klassificering (cpv): 79633000 Personalutveckling, 79634000 Yrkesvägledning, 79998000 Coachning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa krav
Beskrivning: Ramavtal
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Workshops in-house på KI i form av t.ex. seminarier, train-the-trainer utbildningar och webbinarier ska offereras som option och vid behov tas fram efter beställning och i samarbete med KI:s centrala ansvariga för karriärplanering.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantörskvalificering
Beskrivning: Enligt kap.4 i upphandlingsdokumentet.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på tjänsten
Beskrivning: Upphandlingen omfattar konsulttjänster inom karriärplanering i form av karriärplangeringsprogram som beskrivs i dokumentdel 5. Kravspecifikation samt optioner på workshops in-house på KI i form av Train-the-trainer, seminarier och webbinarier.