695148-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – IT-stöd för webbsändningar och KF-möten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelIT-stöd för webbsändningar och KF-möten
BeskrivningHuddinge kommun bjuder härmed in anbudsgivare att lämna anbud inom IT-stöd för webbsändningar och KF-möten
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103866:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48515000 Programvara för videokonferens, 48517000 IT-programvara