695178-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företags- och organisationsrådgivning – Konsulttjänster som projektledare, uppdragsledare och förändringsledare som inte är detaljerat IT-tekniska.
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster som projektledare, uppdragsledare och förändringsledare som inte är detaljerat IT-tekniska.
Beskrivning: Konsulttjänster som projektledare, uppdragsledare och förändringsledare som inte är detaljerat IT-tekniska.
Intern identifierare: Ks 1374/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000