695326-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Lastbilar med flak – Lastbil - Gävle kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastbil - Gävle kommun
BeskrivningGavlefastigheter upphandlar, på uppdrag av Gävle kommun, en (1) st lastbil till köparens verksamhet.
Intern identifierare15115
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLastbil - Gävle kommun